Rekolekcje w TVP3 Kielce

Już w najbliższą niedzielę na antenie TVP3 Kielce będzie można obejrzeć Rekolekcje Świętokrzyskie, które odbyły się w Kościele Akademickim przy ul. Wesołej w Kielcach. Wygłosił je ks. dr Jan Nowak.

- Od kilku lat TVP Kielce z myślą szczególnie o widzach chorych i starszych przygotowuje propozycje programową jaką są Rekolekcje Świętokrzyskie. Odbywają się one za każdym razem w innym miejscu i głosi je inny kaznodzieja. Staramy się wybrać taka osobę, która mówi ciekawie, atrakcyjnie i w miarę prosto, żeby zwykli ludzie rozumieli o co chodzi - mówi Sławomir Mazur z TVP3 Kielce - mówi Sławomir Mazur z TVP3 Kielce.

Dwa lata temu rekolekcje w Leszczynach prowadził ks. Rafał Dudała. W ubiegłym roku odbywały sie one w kieleckiej Katedrze, a głosił je ks. Dariusz Gącik. Tegoroczne odbyły się w Kościele Akademickim przy ulicy Wesołej i wygłosił je ks. dr Jan Nowak.

Rekolekcje będzie można oglądać od 24 marca o godzinie 18.00 na antenie TVP3 Kielce w każdą niedzielę Wielkiego Postu. Zostaną one powtórzone również w Wielkim Tygodniu od poniedziałku do czwartku, tj. od 15 do 18 kwietnia.

 

Msza