grupy banner

Działalność charytatywna

Co robimy?

„Wesoła pomaga” to grupa mająca na celu usystematyzowanie i poszerzenie dotychczasowej działalności pomocowej prowadzonej przez CD WESOŁA54. Przeprowadzone akcje, m.in. „Tandem dla Piotra” były odpowiedzią na pojawiające się potrzeby. Chcemy połączyć działania wszystkich tych, którzy pomagają w różnych miejscach, różnym osobom, z różnymi potrzebami. A wszystko to zgodnie z przesłaniem: „głodnych nakarmić, smutnych pocieszać, chorych odwiedzać”.


Kogo zapraszamy?

"Nie jest dobrze, kiedy ci, co mogą dobrze czynić, nie robią tego”.

Do uczestnictwa zapraszamy „każde serce i ręce gotowe”. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoim czasem, pasją, kontaktami czy dobrami materialnymi. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, stan, ilość wolnego czasu. Dla każdego znajdzie się zadanie, według możliwości.  


Kiedy się spotykamy?

Dopóki działalność grupy będzie się opierać na realizacji konkretnych zadań, będziemy się spotykać w miarę potrzeb związanych z akcjami. W momencie ustalenia cyklicznych spotkań – pojawią się terminy.

 

KTO koordynuje?

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Pałys

Anna Pałys

aneta

Aneta Winiarska