grupy banner

Randki małżeńskie

CO ROBIMY ?

Randki małżeńskie to cykl ośmiu spotkań, z których każde poświęcone jest odrębnej tematyce. Mają one na celu pomóc parom małżeńskim poprawić wzajemną relację.
W ciągu wspólnie spędzonych wieczorów małżonkowie dowiadują się nowych rzeczy o partnerze i o sobie, mają możliwość rozmawiać o sprawach, które w pośpiechu dnia codziennego „zamiatane są pod dywan”. Odkrywają, kiedy żona lub mąż czuje się naprawdę kochany. Mają czas porozmawiać o wzajemnych zranieniach i nauczyć się, jak je uzdrawia. Rozpoznają też źródła zagrożeń dla swojego związku.Jedni uczą się nowych sposobów komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów, inni, aby umacnia małżeńską więź, dokonują zmian w swoim stylu życia.
Spotkania rozpoczynają się wykładem, po którym następuje rozmowa pomiędzy małżonkami na zadany temat w oparciu o ćwiczenia z podręcznika. Towarzyszy temu nastrojowa muzyka i pyszne słodkości. Formuła spotkań NIE PRZEWIDUJE dzielenia się osobistymi przeżyciami na forum grupy.

 

KOGO ZAPRASZAMY ?

Wszystkie pary małżeńskie, które pragną odświeżyć i wzbogacić wzajemną relację. Kurs przydatny jest zarówno dla małżeństw stabilnych, jaki i par przechodzących trudności, bez względu na małżeński staż.

 

KIEDY SPOTYKAMY SIĘ?

W piątki w godzinach 19:00 – 21:00

 

KTO KOORDYNUJE ?

randki

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Izabela Dworzaczek

Izabela Dworzaczek

Karol Dworzaczek

Karol Dworzaczek