Nasze aktualności

02.05 2024

Mija 10 lat od powstania Centrum Duszpasterskiego Wesoła54. Częścią tej pięknej historii jest też schola działająca przy kościele akademickim pw. św. Jana Pawła II, śpiewająca zarówno podczas coniedzielnej mszy świętej, jak i przy specjalnych wydarzeniach - Triduaach, pasterkach itd...

Ponieważ tworzysz, lub tworzyłeś muzyczną historię Wesołej, zapraszamy Cię do śpiewu podczas świętowania tego Jubileuszu w sobotę, 18 maja 2024 r. Będziemy śpiewać podczas dwóch wydarzeń:

  • 11.00 Msza Święta
  • 16.00 Akatyst do Ducha Świetego

Próby przewidujemy  następującym układzie:

 

Śpiewnik znajdziesz tu

 lub TU

Tu znajdziesz linki do nagrań głosów: (jakby był, problem, to: link do tabelki) 

Daj nam znać, czy z nami będziesz:

28.01 2022

Prezentujemy materiały przygotowane w ramach projektu „Ekologia integralna encykliki Laudato Si’ w działaniu wspólnot Caritas i społeczności lokalnych”. Celem głównym projektu było podnoszenie świadomości i kształtowanie postaw ekologicznych społeczeństwa poprzez praktyczne wdrożenie zasad ekologii integralnej encykliki Laudato Si’ – w trosce o wspólny dom.

17.12 2021
Kurs narzeczeński

Przygotowujących się do małżeństwa zapraszamy do uczestnictwa w prowadzonym w naszym centrum kursie przedmałżeńskim prowadzonego przy użyciu metod aktywizujących. Jest to propozycja dla tych, którzy pragną dobrze przemyśleć wspólny projekt życia i gotowi są na to poświęcić trochę więcej czasu.

13.09 2021

Stowarzyszenie Wesoła 54 rozpoczyna realizację cyklu wydarzeń artystyczno-edukacyjnych pt. „Do góry! Wojtyła na 101”. Kluczem do ich przeprowadzenia jest 101 zagadnień z nauczania św. Jana Pawła II, które są dziedzictwem duchowym oraz kulturowym Polaków. Projekt rozpoczyna się we wtorek, 16 listopada w siedzibie Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział Kielce.