Nasze aktualności

28.01 2022

Prezentujemy materiały przygotowane w ramach projektu „Ekologia integralna encykliki Laudato Si’ w działaniu wspólnot Caritas i społeczności lokalnych”. Celem głównym projektu było podnoszenie świadomości i kształtowanie postaw ekologicznych społeczeństwa poprzez praktyczne wdrożenie zasad ekologii integralnej encykliki Laudato Si’ – w trosce o wspólny dom.

17.12 2021
Kurs narzeczeński

Przygotowujących się do małżeństwa zapraszamy do uczestnictwa w prowadzonym w naszym centrum kursie przedmałżeńskim prowadzonego przy użyciu metod aktywizujących. Jest to propozycja dla tych, którzy pragną dobrze przemyśleć wspólny projekt życia i gotowi są na to poświęcić trochę więcej czasu.

13.09 2021

Stowarzyszenie Wesoła 54 rozpoczyna realizację cyklu wydarzeń artystyczno-edukacyjnych pt. „Do góry! Wojtyła na 101”. Kluczem do ich przeprowadzenia jest 101 zagadnień z nauczania św. Jana Pawła II, które są dziedzictwem duchowym oraz kulturowym Polaków. Projekt rozpoczyna się we wtorek, 16 listopada w siedzibie Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział Kielce.