kosciol banner

23. Niedziela zwykła (A), 6 września 2020

  • Przywrócony został w naszym kościele porządek liturgiczny w dni powszednie: 18:00. adoracja Najświętszego Sakramentu (i możliwość spowiedzi); 18: 30. Msza święta. W niedziele i uroczystości Msze święte według następującego porządku: 8:00 (obowiązuje do końca września); 10:30; 18:30. Sobotnia Msza święta z formularzem niedzielnym w j. angielskim – od października.
  • Zapraszamy do udziału w spotkaniach Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Tegoroczny program, zatytułowany „Zostać liderem, pozostać sługą”, inspirowany jest w dużej części duchową propozycją św. Ignacego z Loyoli. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 9 września. Msza święta (18:30), a po niej spotkanie formacyjno-dyskusyjne.
  • W sobotę, 19 września WDSiE zaprasza na spotkanie pt. „Eucharystia jako wydarzenie wspólnotowe”. Konferencję wygłosi ks. Rafał Dudała. Rozpoczęcie o 9:00 konferencją w auli Centrum. Spotkanie ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  • Przypominam o obowiązujących wskazaniach związanych z trwającą sytuacją pandemii, do bezwzględnego przestrzegania których wzywają – Główny Inspektorat Sanitarny oraz władze kościelne. W naszym kościele są one odczytywane przed każdą niedzielną Mszą świętą.
  • Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie, mailowo bądź w zakrystii.