kosciol banner

Ogłoszenia duszpasterskie - 33. niedziela zwykła

  • ChTT zaprasza do obejrzenia, po Mszy świętej, krótkiej choreografii – taniec do piosenki „Your words”, będącej fragmentem spektaklu „Cuda z nieba”, którego premiera odbędzie się w przyszłym roku. W listopadzie zespół świętuje swoje pierwsze urodziny – po spektaklu zaprasza na urodzinowe ciasto do auli CD.
  • WESOŁA idzie do kina: film „Sprawa Chrystusa”; niedziela (19 listopada), godz. 15.45, kino ‘Moskwa’, cena biletu 11 zł.
  • W najbliższy czwartek (23 listopada) zapraszamy na Akademickie Zaduszki Jazzowe. O godz. 18.30 Msza święta w intencji zmarłych ze środowiska akademickiego Kielc. Następnie nabożeństwo „Modlitwa dźwiękiem”.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci uczęszczających na Mszę świętą rodzinną (10.30).
  • 3 grudnia (niedziela) udajemy się na doroczną pielgrzymkę Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców do Sanktuarium w Łagiewnikach. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych. Wyjazd o godz. 7.00. spod kościoła. Koszt: 80 zł (transport, obiad i materiały konferencyjne).
  • Razem ze Stowarzyszeniem im. Jana Karskiego zapraszamy na odbywające się po raz drugi w Kielcach Chanukowe Rekolekcje Adwentowe. W Tajemnicę Oczekiwania, widzianą z perspektywy dwóch wielkich religii, wprowadzą nas rabin Stanisław Wojciechowicz z Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie i ks. Grzegorz Michalczyk, krajowy duszpasterz środowisk twórczych. W poniedziałek, 4 grudnia o godzinie 18.00, powiedzą oni wspólną konferencję w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu przy ulicy Planty 7, natomiast we wtorek  5 grudnia o 19.30 będą głosić podczas nabożeństwa Słowa Bożego w kościele akademickim pw. św. Jana Pawła II.
  • 13 stycznia 2018 r. (sobota) organizujemy wycieczkę do Warszawy. W programie m.in.: zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki oraz Świątyni Opatrzności Bożej. Koszt: 100 zł. Zapisy wraz z zaliczką (50 zł) przyjmowane są w zakrystii bądź u p. Doroty.
  • Przy wyjściu z kościoła są do nabycia scenariusze z płytą CD zawierającą piosenki z musicalu „Rut”. Koszt: 15 zł. Zgromadzone w ten sposób ofiary w całości zostaną przeznaczone na realizację kolejnego przedstawienia pt. „Ozeasz”.
  • Zapraszamy na cotygodniowe spotkania: poniedziałek: próba scholii muzycznej oraz kurs języka włoskiego; wtorek: Duszpasterstwo Akademickie oraz próba Chrześcijańskiego Teatru Tańca; środa: grupa Macierzanka; czwartek: Duszpasterstwo 25+ oraz Kurs narzeczeński; piątek: Grupa modlitwy uwielbienia; sobota: Szkoła Pisania Ikon.
  • Kolekta zebrana podczas Mszy niedzielnych (12 listopada): 406 zł