kosciol banner

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. niedziela zwykła

  • CD WESOŁA54 organizuje szkolenie zatytułowane „I Ty możesz zostać wolontariuszem”. Tematyka szkolenia to historia i terminologia działalności wolontaryjnej, cechy i motywacje wolontariusza, różne formy wolontariatu oraz aspekty prawne i organizacyjne działalności wolontaryjnej. Odbędzie się ono w sobotę (17 lutego) w godzinach 10.30 – 12.30. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii bądź drogą mailową.
  • Już teraz pragnę nadmienić o organizowanych w marcu wydarzeniach na WESOŁEJ: konferencja „Biblia o finansach”, koncert zespołu „Jedno ciało”, warsztaty muzyczno-liturgiczne, wspólny śpiew tradycyjnych pieśni wielkopostnych, warsztaty „Złamana” i weekendowy wyjazd Duszpasterstwa Akademickiego. W lutym zaś rekolekcje wielkopostne i nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  • 27-28 lutego w KCK wystawiony będzie musical „Ozeasz. Historia niemożliwej rodziny”, druga część trylogii (po musicalu „Rut”). Spektakl, któremu patronuje Centrum Duszpasterskie WESOŁA54, można wesprzeć modlitwą, ale też środkami finansowymi. W imieniu Autorów i Twórców – zachęcam do nabywania cegiełek w kwocie 20 zł, które można również wymienić na podwójne zaproszenia. Do nabycia w zakrystii.
  • Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie, mailowo bądź w zakrystii.
  • Zapraszamy na cotygodniowe spotkania: poniedziałek: próba scholi muzycznej oraz kurs języka włoskiego; wtorek: Duszpasterstwo Akademickie, próba Chrześcijańskiego Teatru Tańca, Ośrodek Inspiracji SKRZYDŁA; środa: grupa Macierzanka; czwartek: Duszpasterstwo 25+; piątek: Grupa modlitwy uwielbienia; sobota: Szkoła Pisania Ikon.
  • Kolekta zebrana podczas Mszy niedzielnych (28 stycznia): 440 zł.