kosciol banner

XXV Niedziela Zwykła

  • Trwa pielgrzymka do Rzymu, zorganizowana z okazji 5. rocznicy działalności Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
  • 5 października (sobota) organizujemy wspólny wyjazd do Warszawy: zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik oraz Starego Miasta. W sposób szczególny zapraszamy dzieci szkół podstawowych wraz z Opiekunami. Zapisy – w zakrystii bądź telefonicznie. Koszt: 55 zł. Zapisy (i wpłaty) w zakrystii do 15 września.
  • Od października w Centrum Duszpasterskim rozpocznie się kurs języka angielskiego dla dorosłych. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (1,5 h): wtorek, godz. 17:00. Więcej informacji i zapisy – w zakrystii. Trwają także zapisy na kurs języka i kultury włoskiej: poniedziałek, godz. 17:00.
  • Kolejna edycja Kursu Małżeńskiego. Jest to seria ośmiu sesji, których celem jest odnowienie / wzmocnienie relacji pomiędzy małżonkami. Każde spotkanie przebiega w wyjątkowej atmosferze randki małżeńskiej i poświęcone jest oddzielnej tematyce, w którą wprowadzają animatorzy. Rozpoczęcie w piątek 4 października. Więcej informacji na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  • Jesienna edycja Kursu narzeczeńskiego prowadzonego przy użyciu metod aktywizujących przy naszym Centrum Duszpasterskim rozpocznie się 17 października. Jest to propozycja dla tych, którzy pragną dobrze przemyśleć wspólny projekt życia i gotowi są na to poświęcić trochę więcej czasu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.
  • Wciąż prowadzona jest dystrybucja cegiełek, z których środki pozwolą dokończyć prace w naszym kościele. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom i przypomnę, że jest także możliwość wpłat bezpośrednio na konto naszego Stowarzyszenia, a następnie dokonanie odliczenia. Szczegółowy opis formalnoprawny znajduje się na stronie internetowej. W każdy pierwszy czwartek miesiąca sprawowana jest Msza święta dziękczynna w intencji Ofiarodawców.
  • Spotkania w Centrum Duszpasterskim WESOŁA54: poniedziałek: próba scholi muzycznej, kurs języka włoskiego; Ruch Czystych Serc; Urzekająca; wtorek: Duszpasterstwo Akademickie, próba Chrześcijańskiego Teatru Tańca, Ośrodek Inspiracji Skrzydła, język angielski środa: Macierzanka, Talent; siatkówka; czwartek: kurs narzeczeński, modlitwa wstawiennicza WDSiE; piątek: grupa modlitwy uwielbienia; randki małżeńskie; sobota: Szkoła Pisania Ikon; msza święta z formularzem niedzielnym w j. angielskim; niedziela: 16:00 Msza święta w obrządku grekokatolickim w j. ukraińskim.
  • Zachęcamy do zabrania „Dobrego Słowa”.
  • Prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość”: 5 zł.
  • Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie, mailowo bądź w zakrystii.